Baterie trakcyjne

Hawker

Firma EnerSys jest jednym z największych projektantów, producentów i dostawców baterii (oraz towarzyszących im prostowników i urządzeń), spełniających najbardziej rygorystyczne wymagania. Produkty te znajdują zastosowanie w zasilaniu wszelkich pojazdów przeznaczonych do przemieszczania towarów, w przemyśle wytwórczym i innych gałęziach produkcji. Dostarcza oryginalne urządzenia produkowane w swoich fabrykach na całym świecie. Oferujemy Państwu szeroką gamę baterii Hawker produkowanych w formatach DIN i British Standard (w tym także bezobsługowe) wykorzystujących płyty rurkowe i płaskie.

Baterie trakcyjne Hawker to efekt nowoczesnej myśli konstrukcyjnej, wnikliwych badań, produkcji spełniającej rygorystyczne normy jakości w odniesieniu do stosowanych technologii jak i troski o środowisko naturalne.

Hawker Evolution

 • Informacje ogólne
 • Dane techniczne
 • Hawker Perfect wf 200

  Hawker Powerbloc

  Exide

  Europejska Grupa EXIDE ma w swoim posiadaniu kilkadziesiąt fabryk zajmujących się produkcją baterii trakcyjnych, stacyjnych, monobloków, akumulatorów samochodowych oraz wykonań specjalnych np. wojsko, kolej. Aby zwiększyć swoją niezależność i prowadzić badania nad nowymi technologiami zostały kupione huty ołowiu, zakłady produkujące elementy z tworzyw sztucznych.

  Przez kilkadziesiąt lat istnienia tej potężnej grupy, jedynym celem jaki przyświecał zespołom naukowo - badawczym, wdrożeniowym, produkcyjnym oraz działom handlowym było tworzenie nowych i lepszych produktów z zachowaniem szczególnej dbałości o środowisko naturalne.

  BATERIE