O firmie

Firma Euro-Part ma za zadanie spełnić oczekiwania swoich Klientów. Zajmuje się profesjonalną obsługą Firm, które wykorzystują w swojej działalności wózki widłowe. Współpracujemy z wieloma wiodącymi dostawcami części zamiennych z całej Europy, co pozwala na znaczne skrócenie czasu i obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem wózków widłowych w Państwa Firmie.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Części zamienne do wózków widłowych następujących marek : Jungheinrich, Linde, Still, BT, Toyota, Nissan, Yale, Mitsubishi, Komatsu, Hyster, Daewoo – Doosan, Fiat, Rocla, Caterpillar, Clark, Steinbock, Atlet, Boss, Crown, Datsun, Fenwick, Lancer-Boss, Lancing, Pimespo, Eagle, Lifter, Mic
  • Osprzęt do wózków widłowych oraz widły.
  • Akumulatory.
  • Opony przemysłowe, rolki do wózków.

Oferujemy także serwis wózków widłowych, przeprowadzany przez wykwalifikowanych i przeszkolonych Serwisantów, który obejmuje okresowe przeglądy wózków, konserwacje, awarie, kapitalne remonty wózków, silników i skrzyń, montaż opon, a także przygotowanie wózków do odbioru UDT.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo również przygotowanie dokumentacji do UDT, włącznie z jej złożeniem w urzędzie.

Każdy produkt w Naszej Firmie jest objęty gwarancją, a jego jakość jest najwyższa. Przy zamówieniu możecie Pastwo zawsze liczyć na terminowość dostaw, fachową pomoc oraz najniższe ceny.