Serwis i części do wózków widłowych EURO-PART

Baoli sprzedaż wózków widłowych

Baoli – historia firmy Baoli producent wózków widłowych

Baoli jest pierwszym producentem wózków widłowych z Dalekiego Wschodu, może liczyć na solidną i dobrze zorganizowana strukturę w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, aby realizować nie sprzedaż, ale także gwarantować wysoki poziom usług posprzedażowych.

Jeden z największych magazynów części zamiennych w Europie, bezpośrednie szkolenia wsparcia technicznego oraz sieć dystrybucyjna to elementy, które gwarantują jakość produktów i usług Baoli.

Firma EURO-PART jest oficjalnym dealerem wózków widłowych marki Baoli.

Sprzedaż nowych, elektrycznych wózków widłowych Baoli przez firmę EURO-PART

Baoli sprzedaż wózkówWózek elektryczne Baoli są bardziej przyjazne dla środowiska niż wózki spalinowe. Elektryczny wózek widłowy Baoli jest nie tylko cichszy niż jego alternatywa, lecz także nie generuje ani nie emituje żadnych szkodliwych emisji do powietrza.

Są to szczególnie ważne aspekty, które należy rozważyć, jeśli wózek widłowy Baoli będzie używany przede wszystkim w pomieszczeniach. Ponadto wózki widłowe Baoli z napędem elektrycznym są bardziej kompaktowe, łatwiejsze w manewrowaniu w małych, ciasnych przestrzeniach i nie wymagają od swoich kierowców używania sprzęgła. Co więcej, elektryczny wózek widłowy Baoli z napędem elektrycznym ma najniższy całkowity koszt eksploatacji, gdy zostanie umieszczony we właściwej aplikacji. Zapewnij oszczędność kosztów w perspektywie konserwacji i serwisu, a jednocześnie zwiększ wydajność pracy, wybierz najlepszy wariant do swoich potrzeb. Pracownicy firmy EURO-PART odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą jaki elektryczny wózek widłowy najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

Baoli - Serwis, sprzedaż, części do wózków widłowych

Sprzedaż nowych wózków widłowych Diesla i LPG Baoli przez firmę EURO-PART

Idealne do zastosowań zewnętrznych (diesel), pełna wydajność w mokrych lub wilgotnych warunkach pogodowych. Wózki Baoli sprzedawane przez firmę EURO-PART posiadają znacznie większe wymiary prześwitu, co jest niezwykle przydatne w przypadku pracy na nawierzchni asfaltowej lub drogach nieutwardzonych, gdzie przedmioty mogą wystawać z ziemi. Wytwarzają one większy moment obrotowy na linii napędowej przy niskich obrotach i łatwo zarządzają wszelkimi niezbędnymi osprzętami hydraulicznymi. Ponadto katalizatory spalin i filtry mogą zmniejszyć szkodliwe emisje i sprawić, że maszyny będą dopuszczone do okazjonalnego użytku w pomieszczeniach.

Tego typu wózki widłowe przeznaczone są do podnoszenia ciężkich przedmiotów na zewnątrz lub w pomieszczeniach.

Sprzedaż nowych wózków podnośnikowych firmy Baoli przez firmę EURO-PART

Elektryczne układarki są idealne do pracy z paletami w wyspecjalizowanych sekcjach magazynowych (takich jak pomieszczenia przeznaczone dla klientów) oraz w magazynach. Są również niezastąpione przy zwiększaniu obsługi zamówień bez konieczności inwestowania w nowy wózek widłowy. Elektryczne układarki znajdują również zastosowanie przy komercyjnych pracach w mniejszych magazynach. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwej manewrowości wózki mogą z łatwością przejechać przez każdą przechowalnię magazynową, dzięki czemu proces odbierania zamówień jest prostszy i bardziej wydajny.

Tradycyjne wózki widłowe obsługują większość prac związanych z podnoszeniem w powierzchniach magazynowych, natomiast wózki elektryczne są ekonomiczną alternatywą.

Baoli Serwis, sprzedaż, części do wózków widłowych

Sprzedaż nowych wózków unoszących, paleciaków Baoli przez firmę EURO-PART

Elektryczne wózki paletowe Baoli zapewniają jeszcze więcej korzyści, ułatwiają przenoszenie większych ładunków przy minimalnym wysiłku. Jeśli układanie w stosy nie jest wymagane, elektryczny wózek paletowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Elektryczny wózek paletowy może zastąpić kilka ręcznych wózków paletowych. Podczas gdy ręczne wózki paletowe są niedrogie w początkowej cenie, to utracona wydajność generuje straty, których można uniknąć dzięki elektrycznym wózkom paletowym. Zastosowanie wózków o napędzie elektrycznym oferuje zalety cichszej pracy i braku spalin. Może to być szczególnie ważne, jeśli operator przemieszcza w zamkniętym magazynie.

Produkt elektryczny ma również niższe koszty eksploatacji i konserwacji w porównaniu z wózkami spalinowymi.

Producenci wózków widłowych, w których się specjalizujemy

Jungheinrich, Linde, Still, BT, Toyota, Nissan, Yale, Mitsubishi, Komatsu, Hyster, Daewoo – Doosan, Fiat, Rocla Caterpillar, Clark, Steinbock, Atlet, Boss, Crown, Datsun, Fenwick, Lancer-Boss, Lansing, Pimespo, Eagle, Lifter, Mic.

Wynajem wózków widłowych i paletowych

Call Now Button
Facebook