Serwis i części do wózków widłowych EURO-PART

Serwis wózków widłowych pomorskie

Serwis wózków widłowych w województwie pomorskim przez firmę EURO-PART w

Przeprowadzamy kompleksowe naprawy, regeneracje i serwis wózków widłowych: elektrycznych oraz hydraulicznych, montowanych w urządzeniach podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego.

Jesteśmy wiodącą firmą w województwie pomorskim a w szczególności takich miastach jak: Chojnice, Człuchów, Debrzno, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Hel, Jastarnia, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Ustka, Wejherowo, Władysławowo.

Realizujemy zlecenia z zakresu kompleksowej regeneracji siłowników hydraulicznych. Indywidualne określamy zakres wymaganych prac, w oparciu o dokładne testy przeprowadzane na stanowisku diagnostycznym. Najczęściej siłowniki wymagają wymiany kompletu uszczelnień, regeneracji tłoczyska czy dorabiania elementów konstrukcyjnych, takich jak ucho cylindra czy dławica.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Serwis wózków widłowych pomorskie Linde, Jungheinrih, Still

Dlaczego nam powierzyć serwis wózków widłowych w woj. pomorskim?

Remonty i serwis wózków widłowych, naprawa silników i serwis skrzyń biegów przez firmę Euto-Part w województwie pomorskim.

To nasza mocna strona. Nie zlecamy naprawy tych elementów firmom zewnętrznym – sami od początku do końca rozkładamy i składamy je, bazując tylko na oryginalnych częściach (tu nie mam mowy o eksperymentowaniu na zamiennikach). Dlatego zawsze mamy 100% pewność, że naprawiany przez nas element będzie długo i bezawaryjnie służył. Na usługę i części udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Każda naprawa poprzedzona jest dokładną analizą i wyceną. Dopiero po jej akceptacji przez Klienta podejmujemy czynności naprawcze. Klient akceptując wycenę zgadza się tym samym na serwis i nie ma możliwości, żeby cena wzrosła bez porozumienia z klientem.

Serwis wózków widłowych pomorskie

W ramach usługi oferujemy:

  • Zastępczy wózek na czas naprawy
  • Prowadzimy książki serwisowe i dokumentacje
  • Zakładamy książki serwisowe na wózki po to, żeby na bieżąco sprawdzać stan techniczny wózka widłowego.
  • Mamy duże magazyny, dzięki którym bardzo szybko mamy dostęp do nowych, oryginalnych części.

Chcielibyśmy, abyście byli Państwo zadowoleni w związku z tym również proponujemy zamienniki, a także regenerację części używanych. W każdym przypadku możemy zaproponować bardzo atrakcyjną cenę.

W ofercie EURO-PART znajdują się części do wózków widłowych wszystkich marek: STILL, TOYOTA, JUNGHEINRICH, LINDE.

Wszystkie części natychmiast są przywożone z naszych magazynów, przez co czas realizacji jest znacznie krótszy.

Serwis wózków widłowych Jungheinrih, Still, Linde pomorskie

Producenci wózków widłowych, w których się specjalizujemy

Jungheinrich, Linde, Still, BT, Toyota, Nissan, Yale, Mitsubishi, Komatsu, Hyster, Daewoo – Doosan, Fiat, Rocla Caterpillar, Clark, Steinbock, Atlet, Boss, Crown, Datsun, Fenwick, Lancer-Boss, Lansing, Pimespo, Eagle, Lifter, Mic.

Wynajem wózków widłowych i paletowych

Call Now Button
Facebook