Serwis i części do wózków widłowych EURO-PART

Wózki paletowe nowe (paleciaki) sprzedaż, cena

Sprzedaż wózków paletowych nowych przez firmę EURO-PART w całej Polsce.

Firma EURO-PART zajmuje się sprzedażą nowych paleciaków w całej Polsce.

Sprzedajemy nowe wózki paletowe z masztem, których zakres funkcjonowania jest znacznie rozszerzony w porównaniu do wózków paletowych unoszących.

  • Są pomocne nie tylko przy kompletowaniu zamówień, ale także przy składowaniu towaru na wysokich regałach magazynowych.
  • Możliwość transportu pionowego czyni wózki paletowe z masztem alternatywą do wózków widłowych wysokiego składowania.
  • Konstrukcyjnie są dużo mniejsze od widlaków, przez co są bardziej zwrotne i nie potrzebują zbyt wiele przestrzeni do przemieszczania się i wykonywania manewrów.
  • Należy jednak mieć świadomość, że osiągi paleciaków nie będą aż tak duże jak w przypadku wózków widłowych i jeżeli funkcjonowanie magazynu jest ukierunkowane na transport pionowy, warto zdecydować się na ten drugi rodzaj pojazdu.
  • Wózek paletowy z masztem idealnie sprawdzi się natomiast w pracy, w której dominuje transport poziomy, a potrzeba podniesienia ładunku na wysokość pojawia się sporadycznie.
  • Są to najdroższe urządzenia spośród wszystkich wózków paletowych, ale też ich wydajność jest największa.
  • Przystosowane do prac na dużych dystansach znajdą zastosowanie w zakładach produkcyjnych, magazynach, hurtowniach czy sklepach detalicznych.
Wózki paletowe nowe (paleciaki) sprzedaż, cena

Wózki paletowe (paleciaki) sprzedaż, cena

Tego rodzaju wózki idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonywanie prostych operacji magazynowych: załadunku, rozładunku, kompletowania zamówień oraz składowania. Ich dużym atutem jest względnie niska cena w stosunku do szerokiego spektrum zastosowania.

Stanowią podstawowe narzędzie pracy każdego magazynu, hurtowni, hali produkcyjnych, sklepów wielkopowierzchniowych, dyskontów czy centrów logistycznych. To, co szczególnie wyróżnia je na tle standardowych wózków widłowych to duże możliwości manualne, wysoki stopień zwrotności i niewielkie korytarze robocze.

Wózki paletowe unoszące są niezwykle proste w obsłudze, a dzięki niedużym rozmiarom – również bardzo szybkie i wydajne. Mała postura i zastosowanie prostych mechanizmów nie zmienia faktu, że są to urządzenia wytrzymałe, mało awaryjne i bardzo bezpieczne.

Paleciaki nowe (wózki paletowe) nowe sprzedaż, cena

Wózki paletowe, potocznie nazywane „paleciakami” służą do przemieszczania ładunków na krótkich dystansach i podnoszenia ich jedynie na wysokość umożliwiającą ich transport, czyli maksymalnie na 20 cm. Pomimo delikatnej konstrukcji siła nośności paleciaków oscyluje na poziomie 2500 kg, a wybranych modeli nawet na ponad 3 tony. W zależności od udźwigu wózki mogą mieć różne wymiary wideł. W ofercie tego typu wózków znajdują się widły o długości od 800 do 2000 mm. Mogą mieć też różne szerokości i rozstaw. Wózki wąskowidłowe, o rozstawie 140-450 mm, są bardziej zwrotne, ale przez to mogą być mniej stabilne. Wózki szerokowidłowe, o rozstawie 680 mm, znajdują głównie zastosowanie w translokacji skrzyniopalet czy palet przemysłowych. Za standardowy rozstaw wideł przyjmuje się 520-550 mm.

Producenci wózków widłowych, w których się specjalizujemy

Jungheinrich, Linde, Still, BT, Toyota, Nissan, Yale, Mitsubishi, Komatsu, Hyster, Daewoo – Doosan, Fiat, Rocla Caterpillar, Clark, Steinbock, Atlet, Boss, Crown, Datsun, Fenwick, Lancer-Boss, Lansing, Pimespo, Eagle, Lifter, Mic.

Wynajem wózków widłowych i paletowych

Call Now Button
Facebook