Serwis i części do wózków widłowych EURO-PART

Nissan serwis, części i sprzedaż mazowieckie, łódzkie, pomorskie

Marka Nissan sprzedawana przez EURO-PART

Marka Nissan, światowy lider sprzedaży wózków widłowych, którego korzenie wywodzą się z Japonii. Narodziny wózków widłowych czołowych Nissan datuje się na lata 60-te ubiegłego wieku, kiedy to z taśmy produkcyjnej zszedł pierwszy wózek jezdniowy podnośnikowy tej marki. Od tego czasu wózki widłowe Nissan nieustannie służy pomocą, wykonując zadania z zakresu transportu bliskiego i magazynowego.

Przystosowane do pracy w trudnych warunkach, wózki widłowe Nissan odznaczają się solidnym wykonaniem i trwałą konstrukcją. Mimo to, pojazdy nie tracą na zwrotności i manewrowości. Wygoda użytkowania modeli tych wózków współgra na co dzień z ich wysoką wydajnością oraz niezawodnością.

Nissan serwis, części i sprzedaż mazowieckie, łódzkie, pomorskie

W ofercie wózków widłowych Nissan znaleźć można: 

  1. Wózki widłowe czołowe o napędzie elektrycznym i spalinowym;
  2. Kilkadziesiąt urządzeń używanych objętych gwarancją;
  3. Pojazdy, których udźwig maksymalny wynosi nawet do 5 ton!

Dlaczego warto wybrać wózki widłowe i paleciaki NISSAN?

  • bezpieczna i stabilna konstrukcja wykonania;
  • wysokiej jakości, trwałe elementy i części;
  • wydajne, niezawodne silniki, przystosowane do wielogodzinnego wysiłku;
  • gwarancja na używany sprzęt;
  • możliwość skorzystania z pomocy i wsparcia profesjonalnego Centrum Serwisowego.

NISSAN serwis

Nasza firma specjalizuje się w serwisowaniu wózków NISSAN od wielu lat. Posiadamy serwisantów w województwach: mazowieckim, łódzkim, pomorskim i kujawsko-pomorskim. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a my umówimy przyjazd naszego mobilnego serwisu w Państwa firmie. Serwis NISSAN to my! Najczęściej serwisujemy wózki widłowe marki NISSAN w takich miastach jak: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Wołomin, Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i Inowrocław, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Słupsk, Puck, Starogard Gdański.

NISSAN części

Nasza firma posiada w ofercie części do wózków NISSAN. Specjalizujemy się w sprzedaży części Jungheinrich dzięki temu posiadamy duże stany magazynowe z dostępnymi produktami praktycznie od ręki.

Producenci wózków widłowych, w których się specjalizujemy

Jungheinrich, Linde, Still, BT, Toyota, Nissan, Yale, Mitsubishi, Komatsu, Hyster, Daewoo – Doosan, Fiat, Rocla Caterpillar, Clark, Steinbock, Atlet, Boss, Crown, Datsun, Fenwick, Lancer-Boss, Lansing, Pimespo, Eagle, Lifter, Mic.

Wynajem wózków widłowych i paletowych

Call Now Button
Facebook