Serwis i części do wózków widłowych EURO-PART

Linde serwis, części i sprzedaż mazowieckie, łódzkie, pomorskie

Marka Linde sprzedawana przez EURO-PART

Wózki widłowe Linde to wybór numer 1 w intra logistyce. Jako wszechstronna i wydajna maszyna idealnie nadaje się do transportu i obsługi towarów w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych i w obszarach zewnętrznych.

Firma Linde z powodzeniem oferuje szeroki wybór wózków widłowych dla każdej branży i do każdej aplikacji już od ponad 60 lat. Oferta wózków Linde jest wyjątkowa: obejmuje 77 serii, z których każda posiada do 382 różnych wariantów konstrukcyjnych i ponad 10 000 opcji wyposażenia. Priorytetami są zawsze produktywność, bezpieczeństwo i ergonomia.

Jakie wózki widłowe firmy Linde oferujemy?

 1. Oferujemy elektryczne wózki Linde, które charakteryzuje:
  – Inteligentny system zarządzania energią
  – Optymalnie wykorzystuje moc podczas jazdy
  – Długa gotowość wózka do pracy
  – Dokładne wskazania systemu, jaki jest poziom naładowania baterii
  – Wygodny, łatwy i tani serwis
  1. Oferujemy wózki spalinowe Linde, które charakteryzuje:
   – Precyzyjne przeniesienie napędu i sterowanie
   – Doskonała ergonomia pojazdów
   – Silniki na olej napędowy, LPG, CNG
   1. Wózki paletowe Linde dopasowane do każdego zastosowania.
   Linde serwis, części i sprzedaż mazowieckie, łódzkie, pomorskie

   Linde serwis

   Nasza firma specjalizuje się w serwisowaniu wózków Linde od wielu lat. Posiadamy serwisantów w województwach: mazowieckim, łódzkim, pomorskim i kujawsko-pomorskim. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a my umówimy przyjazd naszego mobilnego serwisu w Państwa firmie. Serwis Linde to my! Najczęściej serwisujemy wózki widłowe marki Linde w takich miastach jak: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Wołomin, Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i Inowrocław, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Słupsk, Puck, Starogard Gdański.

   Linde serwis, części

   Linde części

   Nasza firma posiada w ofercie części do wózków Linde. Specjalizujemy się w sprzedaży części Linde dzięki temu posiadamy duże stany magazynowe z dostępnymi produktami praktycznie od ręki.

   Producenci wózków widłowych, w których się specjalizujemy

   Jungheinrich, Linde, Still, BT, Toyota, Nissan, Yale, Mitsubishi, Komatsu, Hyster, Daewoo – Doosan, Fiat, Rocla Caterpillar, Clark, Steinbock, Atlet, Boss, Crown, Datsun, Fenwick, Lancer-Boss, Lansing, Pimespo, Eagle, Lifter, Mic.

   Wynajem wózków widłowych i paletowych

   Call Now Button
   Facebook