Serwis i części do wózków widłowych EURO-PART

Wózki widłowe używane sprzedaż, cena

Używane wózki widłowe to doskonały wybór

Wózki widłowe używane to sprzęt, który można sprawdzać się w pracy w magazynach, sklepach wielkopowierzchniowych czy obiektach przemysłowych. Jesteśmy firmą, która posiada w swojej ofercie szeroki wybór sprzedaży używanych wózków widłowych, które mimo posiadania już jakiejś historii użytkowania świetnie się sprawdzają i są niezawodne.

Wózki widłowe używane sprzedaż, cena

Czy warto kupić używany wózek widłowy?

Wózki widłowe używane takich firm jak: Jungheinrich, Still, Linde, Nissan oraz Toyota to najlepszy wybór dla Państwa firmy. Wózki widłowe używane tych najlepszych światowych marek są zróżnicowane pod względem zadań. Wiemy, że liczycie Państwo na naszą pomoc w późniejszym etapie użytkowania zakupionego w EURO-PART wózka widłowego, dlatego nasz zespół serwisowy i doradczy jest do Państwa dyspozycji. Należy pamiętać, że sprzedajemy zawsze sprawdzone pod kątem technicznym, po przeglądach i w pełni sprawne wózki widłowe.

Wózki widłowe używane czy warto kupić

Producenci wózków widłowych, w których się specjalizujemy

Jungheinrich, Linde, Still, BT, Toyota, Nissan, Yale, Mitsubishi, Komatsu, Hyster, Daewoo – Doosan, Fiat, Rocla Caterpillar, Clark, Steinbock, Atlet, Boss, Crown, Datsun, Fenwick, Lancer-Boss, Lansing, Pimespo, Eagle, Lifter, Mic.

Wynajem wózków widłowych i paletowych

Call Now Button
Facebook